Nove Holding
Facebook
Новини

22.12.2011
ПОИМЕНЕН ВОТ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ В 54-ТО ИЗДАНИЕ НА АНКЕТАТА „СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА”, „СПОРТИСТ С УВРЕЖДАНИЯ НА ГОДИНАТА” И „ОТБОР НА ГОДИНАТА”


Антон Петров -lifesport.bg :

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Радослав Великов - борба - 7т, Тервел Пулев - бокс - 6т, Кубрат Пулев - бокс -5т, Георги Андонов - бокс - 4т, Димитър Бербатов - футбол - 3т, Пламен Кралев -формула - 2т, Станилия Стаменова - гребане - 1т ;

Отбор: България -Художествена гимнастика;     

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Димитър Колев -Livesport.bg :

Спортист:  Кубрат Пулев - бокс - 10т, Росен Димитров -самбо - 9т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 8т, Ваня Стамболова - лекаатлетика - 7т, Григор Димитров - тенис на корт - 6т, Станка Златева - борба -5т, Константин Паскалев - културизъм - 4т, Силвия Митева - Художественагимнастика - 3т, Христомир Христов - културизъм - 2т, Матей Казийски - волейбол- 1т ;

Отбор: националенотбор по самбо - самбо;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Иван Донков -www.bsport.bg :

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, СтанкаЗлатева - борба - 8т, Елис Гури - борба - 7т, ансамбъл ансамбъл - художественагимнастика - 6т, Димитър Бербатов - футбол - 5т, Матей Казийски - волейбол -4т, Григор Димитров - тенис на корт - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т,Петър Стойчев - плуване - 1т ;

Отбор: Волейбол -Волейбол;  

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Иво Барзаков - TemaSport :

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Елис Гури - борба - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, Григор Димитров -тенис на корт - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 3т, Симона Пейчева - Художествена гимнастика - 2т, КостантинПаскалев - културизъм - 1т ;

Отбор: ансамбъл похудожествена гимнастика - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Радослав Златанов - лека атлетика

Недко Марков – в.Народно дело :

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Петър Стойччев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т, ВаняСтамболова - лека атлетика - 5т, Цветана Пиронкова - тенис - 4т, Матей Казийски- волейбол - 3т, Григор Димитров - Тенис - 2т, Ивет Лалова - лека атлетика - 1т;

Отбор : Ансамбълна България - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Диян Михайлов - културизъм

Свобода Маданска –БНТ :

Спортист: Станка Златева - борба - 10т, Елис Гури - борба -9т, Петър Стойчев - плуване - 8т, Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Иво Ангелов- борба - 6т, Кубрат Пулев - бокс - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т,Силвия Митева - художествена гимнастика - 3т, Матей Казийски - волейбол - 2т,Калина Стефанова - самбо - 1т ; Отбор:Национален ансамбъл - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Тодор Полименов - bsport.bg:

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, ВеселинТопалов - Шахмат - 8т, Григор Димитров - тенис на корт - 7т, Цветана Пиронкова- тенис на корт - 6т, Петя Неделчева - Бадминтон - 5т, Петър Стойчев - Плуване- 4т, Алексадра Жекова - сноуборд - 3т, Владимир Зографски - Ски скокове - 2т,Елис Гури - борба - 1т ;

Отбор: Националенотбор по волейбол - Волейбол;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Томислав Русев – ДарикРадио :

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Александра Жекова - сноуборд - 9т, Цветана Пиронкова -тенис на корт - 8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т,Петър Стойчев - плуване - 5т, Константин Паскалев - културизъм - 4т, Елис Гури- борба - 3т, Радослав Великов - борба - 2т, Иво Ангелов - борба - 1т ;

Отбор: ансамбъл-жени - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Аврора Борисова -в.24 часа, www.livesport.bg :

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Росен Димитров - бойно самбо - 9т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 8т, Петър Стойчев - плуване открити води - 7т, Станка Златева -борба - 6т, Антон Ризов - стрелба - 5т, Мария Гроздева - стрелба - 4т, ДимитърБербатов - футбол - 3т, Слави Славов - кик бокс и карате - 2т, Марко Косев -бойно самбо - 1т ; Отбор: ансамбъл -художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Михаела Иванова - конен спорт

Албена Николова - в.Конкурент :

Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Петър Стойчев - плуване - 7т, Радослав Великов - борба - 6т, Тервел Пулев -бокс - 5т, Владимир Зографски - ски скокове - 4т, Цветана Пиронкова - тенис накорт - 3т, Ирена Цветкова - таекуон-до - 2т, Галина Гюмлийска - кик бокс - 1т ;

Отбор: ансамбължени - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Павлин Михов - тенис на маса

Александър Бойнов -www.donbalon.eu :

Спортист: ВладимирЗографски - Ски скокове - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Цветана Пиронкова -тенис на корт - 8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Петър Стойчев - Плуване - 6т,Красимир Анев - Биатлон - 5т, Елис Гури - борба - 4т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 3т, Силвия Митева - Художествена гимнастика - 2т,

Екатерина Аврамова - Плуване - 1т ;

Отбор: ЦСКА - мъже- Волейбол;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Александър  Гигов – в. Българска армия

Спортист: ИветЛалова - лека атлетика - 10т, Владимир Зографски - ски скокове - 9т, ПетърСтойчев - плуване - 8т, Александра Жекова - сноуборд - 7т, Станка Златева -борба - 6т, Елис Гури - борба - 5т, Кубрат Пулев - бокс - 4т, Димитър Бербатов- футбол - 3т, Стилиян Петров - футбол - 2т, Матей Казийски - волейбол - 1т ;

Отбор: ЦСКА - мъже- Волейбол;

Спортист с увреждания:Гергана Баръмова - Бадминтон

Александър Дечев -www.petel.bg

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, ЦветанаПиронкова - тенис - 5т, Григор Димитров - тенис на корт - 4т, Ивет Лалова -лека атлетика   - 3т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 2т,

Матей Казийски - волейбол - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -жени - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Деян Михайлов - културизъм и фитнес

Анатоли Петров - www.sport-vt.com

Спортист: ансамбълхудожествена гимнастика - художествена гимнастика - 10т, Станка Златева - борба- 9т, Елис Гури - борба - 8т, Станислав Недков - смесени бойни изкуства - 7т,Кубрат Пулев - бокс - 6т, Димитър Бербатов - футбол - 5т, Константин Паскалев -културизъм - 4т, Ивет Лалова - лека атлетика - 3т, Христомир Христов -културизъм - 2т, Радослав Великов - борба - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Пламен Дончев - борба

Ангел Виденов - в.Труд

Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Радослав Великов - борба - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т,Художествена гимнастика - художествена гимнастика - 5т, Петър Стойчев - плуване- 4т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т,Цветана Пиронкова - тенис - 1т ;

Отбор: националенотбор мъже - басктбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Ангел Искрев –ЕВРОСПОРТ

 Спортист: Петър Стойчев - плуване - 10т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 9т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 8т, Красимир Анев - биатлон -7т, Владимир Зографски - Ски скокове - 6т, Тервел Пулев - бокс - 5т, ДимитърБербатов - футбол - 4т, Станка Златева - борба - 3т, Цветана Пиронкова - тенис накорт - 2т, Кубрат Пулев - бокс - 1т ; Отбор:Национален отбор - ансамбъл - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Ангел Кишин - в.Меридиан мач

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Константин Паскалев -културизъм - 8т, Матей Казийски - волейбол - 7т, Владимир Зографски - Скискокове - 6т, Григор Димитров - тенис на корт - 5т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 4т, Елис Гури - борба - 3т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 2т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване

Андрей Андреев – в. Стандарт

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Константин Паскалев - културизъм - 9т, Марко Косев - бойносамбо - 8т, Елис Гури - борба - 7т, Петър Стойчев - плуване - 6т, Ивет Лалова -лека атлетика - 5т, Антон Ризов - спортна стрелба - 4т, Росен Димитров - бойносамбо - 3т, Станка Златева - борба - 2т, Силвия Митева - художественагимнастика - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - Лека атлетика

Анна Стоилкова -в.  Новинар

Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Петър Стойчев - плуване - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т, ТервелПулев - бокс - 3т, Владимир Зографски - Ски скокове - 2т, Красимир Анев -биатлон - 1т ; Отбор: ансамбъл жени -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Антон Георгиев -www.24chasa.bg

Спортист: ДимитърБербатов - футбол - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Елис Гури - борба - 7т, Петър Стойчев - плуване - 6т, Матей Казийски - волейбол- 5т, Стилиян Петров - футбол - 4т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 3т,Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т, Владимир Зографски - ски скокове - 1т ;Отбор: Ансамбъл - Художественагимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Антон  Манолов - Нова Телевизия

Спортист: ПетърСтойчев - Плуване - 10т, Ивет Лалова - Лека атлетика - 9т, Силивия Митева -Художествена гимнастика - 8т, Елис Гури - Борба - 7т, Цветана Пиронкова - Тенисна корт - 6т, Матей Казийски - Волейбол - 5т, Ваня Стамболова - Лека атлетика -4т, Станка Златева - Борба - 3т, Александра Жекова - Сноуборд - 2т, ЕкатеринаАврамова - Плуване - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - Лека атлетика

Антония Близнакова -БНТ

Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Станка Златева - борба - 7т, ансамбъл по художествена гимнастика - художественагимнастика - 6т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 5т, Матей Казийски -волейбол - 4т, Владимир Зографски - Ски скокове - 3т, Александра Жекова -сноуборд - 2т, Ивет Лалова - лека атлетика - 1т ; Отбор: Лудогорец - Футбол;

Спортист с увреждания:Гергана Баръмова - Бадминтон

Асен Спиридонов -телевизия Евроспорт

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Елис Гури - класическа борба - 9т, Владимир Зографски- Ски скокове - 8т, Красимир Анев - биатлон - 7т, Ваня Стамболова - лекаатлетика - 6т, Ивет Лалова - лека атлетика - 5т, Александра Жекова - сноуборд -4т, Тервел Пулев - бокс - 3т, Димитър Бербатов - футбол - 2т, Станка Златева -борба - 1т ;

Отбор: Националенотбор за мъже - волейбол;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Асен Стоянов - в. Монитор

Спортист: ПетърСтойчев - Плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Силвия Митева - художествена гимнастика - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т,Константин Паскалев - културизъм - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т,Мартин Чой - мотоциклетизъм - 3т, Григор Димитров - тенис на корт - 2т, ВладимирЗографски - Ски скокове - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване

Атанас Василев - БТА

Спортист: ДимитърБербатов - футбол - 10т, Матей Казийски - волейбол - 9т, Цветана Пиронкова -тенис на корт - 8т, Владимир Зографски - Ски скокове - 7т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 6т, Николай Михайлов - футбол - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика- 4т, Елис Гури - борба - 3т, Петър Стойчев - плуване - 2т, Кубрат Пулев - бокс- 1т ; Отбор: ПФК Лудогорец Разград -футбол;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - ПФКлека атлетика

Атанас Марков - F1Racing България

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Матей Казийски - волейбол -8т, Григор Димитров - тенис на корт - 7т, Цвети Пиронкова - тенис на корт - 6т,Диминър Илиев - автомобилни спортове - 5т, Пламен Кралев - автомобилни спортове- 4т, Ивет Лалова - лека атлетика - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т,Ивайло Габровски - колоездене - 1т ;

Отбор: Лудогорец -Футбол;

Спортист с увреждания:Даниела Тодорова - лека атлетика

Благовест Благоев - sportal.bg                                                                   

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Силвия Митева - художественагимнастика - 8т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 7т, Григор Димитров -тенис на корт - 6т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 5т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 4т, Димитър Бербатов - футбол - 3т, Елис Гури - борба - 2т,

Матей Казийски - волейбол - 1т ;

Отбор: Наионаленотбор по баскетбол - Баскетбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Богомил Русев – в. МеридианМач

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т,Радослав Великов - борба - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, АлександраЖекова - сноуборд - 3т, Константин Паскалев - културизъм - 2т,

 Цветана Пиронкова -тенис на корт - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания- :Ивомира Михайлова - джудо

Божидар Къртунов – в.Капитал дейли

Спортист: ПетърСтойчев - Плуване - 10т, Ивет Лалова - лека атлетика - 9т, Станка Златева -борба - 8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т,Димитър Бербатов - футбол - 5т, Владимир Зографски - Ски скокове - 4т, ЕлисГури - борба - 3т, Силвия Митева - Художествена гимнастика - 2т,

Александра Жекова - сноуборд - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Бойко Оков - в.Монитор

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, КубратПулев - бокс - 5т, Александра Жекова - сноуборд - 4т, Матей Казийски - волейбол- 3т, Владимир Зографски - Ски скокове - 2т,

Михаил Копанов - Ветроходство - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Бончук Андонов -www.sportline.bg

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т, ПетърСтойчев - плуване - 7т, Радослав Великов - борба - 6т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 5т, Росен Димитров - самбо - 4т, Калина Стефанова - самбо - 3т, ИвоАнгелов - борба - 2т, Александра Жекова - сноуборд - 1т ;

 Отбор: Национален отбор по Волейбол мъже - Волейбол;

Спортист с увреждания:Христо Павлов - борба

Борис Календеров –БТВ

Спортист: Станка Златева - борба - 10т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 9т, Елис Гури - борба - 8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, ансамбълансамбъл - Художествена гимнастика - 6т, Петър Стойчев - плуване - 5т, ГригорДимитров - тенис на корт - 4т, Димитър Бербатов - футбол - 3т, Владимир Зографски- Ски скокове - 2т, Константин Паскалев - културизъм - 1т ;

Отбор: ЦСКА -Волейбол;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Боян Бойчев – в. Труд

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Радослав Великов - борба - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Цветана Пиронкова - Тенис - 4т, Ваня Стамболова -лека атлетика - 3т, Тервел Пулев - бокс - 2т, Петър Стойчев - плуване - 1т ;

Отбор: ЦСКА -Волейбол;

Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо

Валентин Великов -varna-sport.com

Спортист: ВаняСтамболова - лека атлетика - 10т, Григор Димитров - тенис на корт - 9т, СтанкаЗлатева - борба - 8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Леонид Базан - борба - 6т,Владимир Вълев - кик-бокс - 5т, Димитър Бербатов - футбол - 4т, ВладимирЗографски - Ски скокове - 3т, Радослав Великов - борба - 2т, Петър Стойчев -плуване - 1т ;

 Отбор: ансамбъл - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо

Валентин Серафимов -БТА

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Тервел Пулев - бокс - 7т, Димитър Бербатов - футбол - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Станка Златева - борба - 4т, Ангел Караньотов -мотоциклетизъм - 3т, Иво Ангелов - борба - 2т, Ивет Лалова - лека атлетика - 1т; Отбор: ансамбъл жени - Художественагимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Васил Георгиев -www.offroad-bulgaria.com

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Ваня Стамболова - лека атлетика - 7т, Елис Гури - борба - 6т, ВладимирЗографски - ски скокове - 5т, Мартин Маринков - самбо - 4т, Александра Жекова -сноуборд - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т, Стефани Стоева - бадминтон -1т ; Отбор: ансамбъл - художественагимнастика;

Спортист с увреждания:Михаела Иванова - конен спорт

Васил Койнарев - в."Телеграф"

Спортист: ПетърСтойчев - Плуване - 10т, Кубрат Пулев - Бокс - 9т, Ивет Лалова - лека атлетика- 8т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 7т, Цветана Пиронкова - тенис на корт -6т, Станка Златева - борба - 5т, Красимир Анев - биатлон - 4т, Елис Гури -борба - 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Владимир Зографски - Ски скокове- 1т ; Отбор: Национален отбор - мъже- Волейбол;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Васил Ранчев -www.novsport.com

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, ансамбъл Ренета Камберова Михаела Маевска ЦветелинаНайдено - художествена гимнастика - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т, СтанкаЗлатева - борба - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, Цветана Пиронкова -Тенис - 5т, Елис Гури - борба - 4т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 3т,Владимир Зографски - ски-скокове - 2т, Красимир Анев - биатлон - 1т ;

Отбор: Националенотбор по волейбол - мъже - Волейбол;

 Спортист с увреждания: Мустафа Юсеинов - лека атлетика

Василен Димитров -сп. "Плуване & Водна топка"

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, ансамбъл ансамбъл -художествена гимнастика - 8т, Станка Златева - борба - 7т, Елис Гури - борба -6т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т,Радослав Великов - борба - 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Владимир Зографски- Ски скокове - 1т ;

Отбор: ЦСКА -Волейбол;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Василена Матакева -БНТ

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Матей Казийски - волейбол - 9т, Елис Гури - борба -8т, Станка Златева - борба - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, АлександраЖекова - сноуборд - 5т, Кубрат Пулев - бокс - 4т, Константин Паскалев -културизъм - 3т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т, Тервел Пулев - бокс -1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Венелина  Стоянова - dartsnews.bg

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Цветана Пиронкова - Тенис - 9т, ИветЛалова - лека атлетика - 8т, Станка Златева - борба - 7т, Димитър Бербатов -футбол - 6т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 5т, Григор Димитров -Тенис - 4т, Мария Гроздева - стрелба - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика -2т, Александра Жекова - сноуборд - 1т ;

Отбор: Ансабмъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Веселин Добриянов -www.livesport.bg

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Ивет Лалова - лека атлетика - 9т, Елис Гури - борба -8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Станка Златева - борба - 6т, Николай Михайлов -футбол - 5т, Цветана Пиронкова - тенис - 4т, Григор Димитров - тенис - 3т,Владимир Зографски - Ски скокове - 2т, Александра Жекова - сноуборд - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

 Спортист с увреждания: Александър Кенанов - плуване

Веселин Коларов - в."Телеграф"

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, ВладимирЗографски - Ски скокове - 8т, Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, ЕмануилДимитров - кик-бокс - 6т, Александра Жекова - сноуборд - 5т, Димитър Бербатов -футбол - 4т, Тервел Пулев - бокс - 3т, Кубрат Пулев - бокс - 2т, Красимир Анев- биатлон - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Станка Златева - борба - 9т, КубратПулев - бокс - 8т, Григор Димитров - Тенис - 7т, Петър Стойчев - плуване - 6т,Стилян Петров - футбол - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, Димитър Бербатов- футбол - 3т, Цветана Пиронкова - Тенис - 2т, Калина Стефанова - самбо - 1т ;

Отбор:художествена гимнастика - ансамбъл - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Георги Гайдарджиев - канадска борба

Владимир  Груев - в. ДУМА

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Елис Гури - борба - 8т, СтанкаЗлатева - борба - 7т, Владимир Зографски - ски скокове - 6т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Матей Казийски- волейбол - 1т ;

Отбор: ансамбължени - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Владислав Стоянов -в. Новинар

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Владимир Зографски - ски скокове - 9т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 8т, Станка Златева - борба - 7т, Матей Казийски -волейбол - 6т, Елис Гури - борба - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, КубратПулев - бокс - 3т, Димитър Бербатов - футбол - 2т, Цветана Пиронкова - тенис накорт - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Габриела Иванова -ТВ7

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Радослав Великов - борба - 7т, Иво Ангелов - борба - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, Ваня Стамболова- лека атлетика - 3т, Григор Димитров - тенис - 2т,

Константин Паскалев - културизъм - 1т ;

Отбор: Националенансамъл - жени - художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Иван Стоев - лека атлетика

Гаврил Гаврилов – в. Земя

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Димитър Бербатов - футбол- 8т, Елис Гури - борба - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т,Кубрат Пулев - бокс - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т, РадославВеликов - борба - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т,

Цветана Пиронкова - тенис - 1т ;

Отбор: ансамбъл -художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Гено Даскалов – Нова  Телевизия

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Ивет Лалова - лека атлетика - 9т, Ваня Стамболова -лека атлетика - 8т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 7т, Кубрат Пулев - бокс- 6т, Матей Казийски - волейбол - 5т, Елис Гури - борба - 4т, Станка Златева -борба - 3т, Константин Паскалев - културизъм - 2т, Димитър Бербатов - футбол -1т ; Отбор: ансамбъл - Художественагимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Георги Банов – в. 24часа

Спортист: Цветана Пиронкова - тенис на корт - 10т, ВладимирЗографски - Ски скокове - 9т, Ивет Лалова - лека атлетика - 8т, Елис Гури -борба - 7т, Александра Жекова - сноуборд - 6т, Петър Стойчев - плуване - 5т,Кубрат Пулев - бокс - 4т, Станка Златева - борба - 3т, Ваня Стамболова - лекаатлетика - 2т, ансамбъл ансамбъл - художествена гимнастика - 1т ;

Отбор: ЦСКА-мъже -Волейбол;

Спортист с увреждания:Борислава Ананиева - Бадминтон

Георги Георгиев – в. "Утро"

Спортист: Станка Златева - борба - 10т, Елис Гури - борба -9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т, Тайбе Юсеин - борба - 7т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 6т, Владимир Зографски - Ски скокове - 5т, ЛеонидБазан - борба - 4т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 3т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 2т, Григор Димитров - Тенис - 1т ; Отбор: Национален мъжки отбор - Волейбол;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Георги Георгиев -Bnews.bg  

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Димитър Бербатов - футбол - 9т, ТодорАлексиев - волейбол - 8т, Матей Казийски - волейбол - 7т, Владимир Николов -волйебол - 6т, Тодор Стойков - волейбол - 5т, Николай Михайлов - футбол - 4т,Христо Йовов - футбол - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т, Валентин Топалов- шахмат - 1т ; Отбор: националенотбор - Волейбол;

Спортист с увреждания:Илиян Петров - лека атлетика

Георги Геренов - в."Старозагорски новини"

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Радослав Великов - борба - 8т,Христо Маринов - борба - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т,Димитър Бербатов - футбол - 5т, Кубрат Пулев - бокс - 4т, Петър Стойчев -плуване - 3т, Иво Ангелов - борба - 2т, Константин Паскалев - културизъм - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Георги Гърев - в"ЯнтраДНЕС"

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Калина Стефанова - самбо - 7т, Радослав Великов - борба - 6т, ГеоргиГайдарджиев - канадска борба - 5т, Константин Паскалев - културизъм - 4т,Христомир Христов - културизъм - 3т, Силвия Митева - художествена гимнастика -2т, Кубрат Пулев - бокс - 1т ;

Отбор: ансамбъл наБългария - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Гергана Баръмова - Бадминтон

Георги Петков -www.livesport.bg

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева - борба - 8т, РосенДимитров - бойно самбо - 7т, Константин Паскалев - културизъм - 6т, МартинМаринков - бойно самбо - 5т, Матей Казийски - волейбол - 4т, Христомир Христов- културизъм - 3т, Стилиян Петров - футбол - 2т, Силвия Митева - художественагимнастика - 1т ;

Отбор: Мъжкинационален отбор по волейбол - волейбол;

Спортист с увреждания:Стела Енева - тласкане на гюле

Георги Петров -www.bgnes.com

Спортист: ГригорДимитров - тенис на корт - 10т, Ивет Лалова - лека атлетика - 9т, АлександраЖекова - сноуборд - 8т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 7т, Кубрат Пулев -бокс - 6т, Петър Стойчев - Плуване - 5т, Силвия Митева - художественагимнастика - 4т, Даниел Иванов - сумо - 3т, Петя Неделчева - Бадминтон - 2т,Станчо Станев - ушу - 1т ; Отбор:Литекс - Футбол;

Спортист с увреждания:Михаела Иванова - конен спорт

Георги Пехливанов – в.Меридиан Мач

Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Силвия Митева - художествена гимнастика - 7т, Константин Паскалев - културизъм- 6т, Радослав Великов - борба - 5т, Иво Ангелов - борба - 4т, АлександраЖекова - сноуборд - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т, Тайбе Юсеин -борба - 1т Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо

Георги Попвасилев -БТВ

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Ваня Стамболова - лекаатлетика - 8т, Станка Златева - борба - 7т, Кубрат Пулев - бокс - 6т, Ивет Лалова- лека атлетика - 5т, Цветана Пиронкова - Тенис - 4т, Владимир Зографски - Скискокове - 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Веселин Топалов - Шахмат - 1т;

Отбор: АНСАМБЪЛБЪЛГАРИЯ - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Иван Стоев - лека атлетика

Георги Филипов –в .Капитал

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Ивет Лалова - лека атлетика - 9т, Матей Казийски -волейбол - 8т, Владимир Зографски - Ски скокове - 7т, Станка Златева - борба -6т, Цветана Пиронкова - тенис - 5т, Елис Гури - борба - 4т, Тервел Пулев - бокс- 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Кубрат Пулев - бокс - 1т ;

Отбор: ЛукойлАкадемик - баскетбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Георги Чобанов -ЕВРОСПОРТ

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, КубратПулев - бокс - 5т, Тервел Пулев - бокс - 4т, Владимир Зографски - Ски скокове -3т, Цветана Пиронкова - Тенис - 2т, Константин Паскалев - културизъм - 1т ;

Отбор: Отбора поХудожествена гимнастика - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Гергана Гунчева - ТВ+

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Александра Жекова - сноуборд - 7т, Елис Гури - борба - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Матей Казийски - волейбол - 4т, Цветана Пиронкова- тенис на корт - 3т, Владимир Зографски - ски скокове - 2т,

Ивет Лалова - лека атлетика - 1т ;

Отбор: ансамбъл похудожествена гимнастика - художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Данаил Стойчев -BPost.bg

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Росица Милева - Спортна гимнастика -9т, Йордан Йовчев - Спортна гимнастика - 8т, Димитър Бербатов - футбол - 7т,Григор Димитров - тенис на корт - 6т, Цвети Пиронкова - тенис на корт - 5т,Александра Жекова - сноуборд - 4т, Тодор Стойков - баскетбол - 3т, Георги Гайдарджиев- канадска борба - 2т, Красимир Костадинов - канадска борба - 1т ;

Отбор: Лукойлакадемик - Баскетбол;

Спортист с увреждания:Зоя Велкова - тенис на корт

Десислав Григоров- ТВ+

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Радослав Великов - борба - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, ВаняСтамболова - лека атлетика - 5т, Кубрат Пулев - бокс - 4т, Мартин Чой -мотоциклетизъм - 3т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 2т, ВладимирЗографски - ски скокове - 1т ;

Отбор: ЛукойлАкадемик - баскетбол;

Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо

Димана Божилова – в. "МеридианМач"

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева - борба - 8т, ПетърСтойчев - плуване - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т, ИветЛалова - лека атлетика - 5т, Александра Жекова - сноуборд - 4т, Ваня Стамболова- лека атлетика - 3т, Константин Пакалев - културизъм - 2т, Владимир Зографски- Ски скокове - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо

Димитър Вельов – БТА:

Спортист КубратПулев - бокс - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т, МатейКазийски - волейбол - 7т, Григор Димитров - тенис на корт - 6т, Ивет Лалова -лека атлетика - 5т, Александра Жекова - сноуборд - 4т, Владимир Зографски - скискокове - 3т, Станка Златева - борба - 2т, Екатерина Аврамова - плуване - 1т ;

Отбор: ЛукойлАкадемик - баскетбол;

Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване

Димитър Димитров -bsport.bg

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Елис Гури -борба - 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Станка Златева - борба - 6т, НиколайМихайлов - футбол - 5т, Матей Казийски - волейбол - 4т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 3т, Калоян Иванов - баскетбол - 2т, Ева Янева - волейбол - 1т ;

Отбор: ансамбъл -художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - гюле и диск

Димитър Димитров -  в. Меридиан мач

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т, ИветЛалова - лека атлетика - 7т, Константин Паскалев - културизъм - 6т, РадославВеликов - борба - 5т, Владимир Зографски - Ски скокове - 4т, Григор Димитров -Тенис - 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Петър Стойчев - Плуване - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Александър Кенанов - Плуване

Динко Гоцев – в. Труд

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Ивет Лалова - лека атлетика -8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Радослав Великов - борба - 6т, Иво Ангелов -борба - 5т, Петър Стойчев - плуване - 4т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 3т,Владимир Зографски - Ски скокове - 2т, Александра Жекова - сноуборд - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Добрин  Иванов - ВТК

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Калина Стефанова - самбо - 7т, Марко Косев - самбо - 6т, Владимир Вълев - кикбокс - 5т, Емануил Димитров - кик бокс - 4т, Слави Славов - кик бокс - 3т,Радослав Великов - борба - 2т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 1т ;

Отбор: Ансанбължени - художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Евгения Йотова - в.Земя

Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Радослав Великов - борба - 7т, Силвия Митева - Художествена гимнастика - 6т,Иво Ангелов - борба - 5т, Тервел Пулев - бокс - 4т, Димитър Бербатов - футбол -3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т, Цвети Пиронкова - тенис - 1т ;

Отбор: ансамбъл -художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:дечко овчаров - лека атлетика

Едуард Папазян – в.24 часа

Спортист: ДимитърБербатов - футбол - 10т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 9т, Петър Стойчев- плуване - 8т, Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Матей Казийски - волейбол -6т, Кубрат Пулев - бокс - 5т, Елис Гури - борба - 4т, Станка Златева - борба -3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Владимир Зографски - Ски скокове - 1т ; Отбор: Ансамбъл България - Художественагимнастика;

Спортист с увреждания:Борислава Ананиева - Бадминтон

Елица Младенова – в .Българияднес

Спортист: Станка Златева- борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, художествена гимнастика - 8т, КубратПулев - бокс - 7т, Петър Стойчев - плуване - 6т, Тервел Пулев - бокс - 5т,Радослав Великов - борба - 4т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 3т, ЦветанаПиронкова - тенис на корт - 2т, Ивет Лалова - лека атлетика - 1т ;

Отбор: националенотбор-мъже - Волейбол;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Емил Дамянов - в.Конкурент

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Владимир Зографски - ски скокове - 6т, Силвия Митева- художествена гимнастика - 5т, Тервел Пулев - бокс - 4т, Ваня Стамболова -лека атлетика - 3т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т,

Радослав Великов - борба - 1т ;

Отбор: ансамбължени - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Емилиян Онуфриев -BGfootball.com

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Димитър Бербатов - футбол - 9т, Станка Златева - борба -8т, Владимир Зографски - Ски скокове - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т,Апостол Атанасов - ориентиране - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т,Силвия Митева - художествена гимнастика - 3т, Красимир Анев - биатлон - 2т,Ваня Стамболова - лека атлетика - 1т ;

Отбор: ЦСКА -Волейбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Желю  Станков -  в. Тема Спорт

Спортист: СилвияМитева - художествена гимнастика - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, СтанкаЗлатева - борба - 8т, Елис Гури - борба - 7т, Костадин Паскалев - културизъм -6т, Кубрат Пулев - бокс - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, Росен Димитров- самбо - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т, Григор Димитров - тенис накорт - 1т ; Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Ива Иванова – БТА

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Силвия Митева - Художественагимнастика - 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Кубрат Пулев - бокс - 6т,Радослав Великов - борба - 5т, Иво Ангелов - борба - 4т, Красимир Анев -биатлон - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т, Антон Ризов - спортна стрелба -1т ;

Отбор: националенансамбъл жени - художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Ивайло Банчев -  Sportal.bg

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Владимир Зографски - ски-скокове - 7т, Матей Казийски - волейбол - 6т, ЕлисГури - борба - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т, Костадин Паскалев -културизъм - 3т, Даниела Недева Беренике Фалдум - Кану-каяк - 2т, ГеоргиБожилов - гребане - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване

Ивайло Георгиев – БТА

Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Димитър Бербатов - футбол - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Станка Златева - борба - 7т, Тервел Пулев - бокс - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, Тайбе Юсеин -борба - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т, Ангел Караньотов - мотоциклетизъм- 1т ; Отбор: ансамбъл за жени -художествена гимнастика

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Ивайло Герчев – БНР

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Елис Гури - борба - 7т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Даниела Недева - Беренике Фалдум Недева- Фалдум -Кану-каяк - 4т, Ивет Лалова - лека атлетика - 3т, Александра Жекова - сноуборд- 2т, Красимир Анев - биатлон - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Ивайло  Йовчев - Дарик радио

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Цветана Пиронкова - тенис накорт - 8т, Григор Димитров - тенис на корт - 7т, Иво Ангелов - борба - 6т,Радослав Великов - борба - 5т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 4т,Александра Жекова - сноуборд - 3т, Константин Паскалев - културизъм - 2т, АнгелКараньотов - мотоциклетизъм - 1т ;

Отбор:Ансамбъл-жени - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Ивайло  Йолчев -  в. Стандарт

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Петър Стойчев - Плуване - 9т, Константин Паскалев -културизъм - 8т, Елис Гури - борба - 7т, Цветана Пиронкова - тенис на корт -6т, Росен Димитров - бойно самбо - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т,Александра Жекова - сноуборд - 3т, Валери Димитров - карате - 2т,

Емануил Димитров - кикбокс - 1т ;

Отбор: ЦСКА  мъже - Волейбол;

Спортист с увреждания:Михаела Иванова - конен спорт

Ивайло  Спасов - БГНЕС

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Станка Златева - борба - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, КонстантинПаскалев - културизъм - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т, ЦветанаПиронкова - тенис на корт - 3т, Григор Димитров - тенис на корт - 2т, ТайбеЮсеин - борба - 1т ;

Отбор: ансамбъл похудожествена гимнастика на България - художествена гимнастика; Спортист с увреждания: Ружди Ружди -лека атлетика

Ивайло  Чилев - RING.BG , BTV

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Владимир Зографски - Ски скокове - 7т, Кубрат Пулев - бокс - 6т, АнсамбълАнсамбъл - Художествена гимнастика - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т,Ивет Лалова - лека атлетика - 3т, Радослав Великов - борба - 2т, АлександраЖекова - сноуборд - 1т ;

Отбор: ЦСКА мъже -Волейбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Иван Димитров – в.  СТРУМА

Спортист: Димитър Бербатов - футбол -10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т, Станка Златева -борба - 7т, Кубрат Пулев - бокс - 6т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 5т,Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 3т,Георги Гайдарджиев - канадска борба - 2т, Албена Малчева - таекуон-до - 1т ;

Отбор: Националенотбор мъже - Баскетбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Иван Златарев - в. Монитор

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, Ваня Стамболова -лека атлетика - 5т, Владимир Зографски - Ски скокове - 4т, Александра Жекова -сноуборд - 3т, Цветана Пиронкова - тенис - 2т, Красимир Анев - биатлон - 1т ;

Отбор: Нацоналенотбор - мъже - Волейбол;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Иван Цанов  -  www.bgswim.info

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Ивет Лалова - лека атлетика- 8т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 7т, Станка Златева - борба - 6т, ЕлисГури - борба - 5т, Радослав Великов - борба - 4т, Димитър Бербатов - футбол -3т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 2т, Тервел Пулев - бокс - 1т ;

Отбор: Волейбол -Волейбол;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Иван Чешанков -Евроспорт

Спортист: ПетърСтойчев - Плуване - 10т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 9т, Ивет Лалова -лека атлетика - 8т, Владимир Зографски - Ски скокове - 7т, Красимир Анев -биатлон - 6т, Димитър Бербатов - футбол - 5т, Цветана Пиронкова - Тенис - 4т,Григор Димитров - Тенис - 3т, Тервел Пулев - бокс - 2т, Станка Златева - борба- 1т ;

Отбор: Националенотбор - Волейбол;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Ивелин Райчев - Дарикрадио

Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Радослав Великов - борба - 8т,Иво Ангелов - борба - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, Ивет Лалова -лека атлетика - 5т, Петър Стойчев - плуване - 4т, Константин Паскалев -културизъм - 3т, Кубрат Пулев - бокс - 2т, Георги Гайдарджиев - канадкса борба- 1т ;

Отбор: националенотбор - мъже - Волейбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Ивка Димитрова -Livesport.bg

Спортист:Константин Паскалев - Културизъм - 10т, Станка Златева - Борба - 9т, КубратПулев - Бокс - 8т, Петър Стойчев - Плуване - 7т, Владимир Зографски - Скискокове - 6т, Елис Гури - Борба - 5т, Силвия Митева - художествена гимнастика -4т, Росен Димитров - самбо - 3т, Петър Ценков - автомобилни спортове - 2т,Тайбе Юсеин - Борба - 1т ;

Отбор: Националенотбор по художествена гимнастика - Художествена гимнастика; Спортист с увреждания: Даниела Тодорова- лека атлетика

Иво Палийски – в.Монитор  

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Елис Гури - борба - 8т, СтанкаЗлатева - борба - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 5т, Владимир Зографски - Ски скокове - 4т, Александра Жекова -сноуборд - 3т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т, Красимир Анев - биатолн- 1т ; Отбор: Национален мъже -Волейбол;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Иво Тасев – в.Меридиан Мач

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури- борба - 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Кубрат Пулев - бокс - 6т, МатейКазийски - волейбол - 5т, Цветан Соколов - волейбол - 4т, Александра Жекова -сноуборд - 3т, Владимир Зографски - ски скок - 2т, Ивет Лалова - лека атлетика- 1т ; Отбор: Ансамбъл - Художественагимнастика;

Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо

Инес  Павлова - Дарик радио

Спортист: ансамбълансамбъл - Художествена гимнастика - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, СтанкаЗлатева - борба - 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Силвия Митева -Художествена гимнастика - 6т, Елис Гури - борба - 5т, Цветана Пиронкова - тенисна корт - 4т, Александра Жекова - сноуборд - 3т, Матей Казийски - волейбол -2т, Ивет Лалова - лека атлетика - 1т ;

Отбор: ЛукОйлАкадемик - Баскетбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Ирина Русева - Дарикрадио

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Александра Жекова - сноуборд - 9т, Петър Стойчев -плуване - 8т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 7т, Радослав Великов -борба - 6т, Владимир Зографски - Ски скокове - 5т, Кубрат Пулев - бокс - 4т,Ивет Лалова - лека атлетика - 3т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т,

Елис Гури - борба - 1т ;

Отбор: ансамбължени - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Йордан Божинов -ЕВРОСПОРТ

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Радослав Великов - борба - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, ВладимирЗографски - Ски скокове - 5т, Красимир Анев - биатлон - 4т, Цветана Пиронкова -Тенис - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т, Иво Ангелов - борба - 1т ;

Отбор: Националенотбор ансамбъл - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Калин  Каменов - argumenti-bg.com

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 9т, Станка Златева -борба - 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т,Владимир Зографски - Ски скокове - 5т, Константин Паскалев - културизъм - 4т,Елис Гури - борба - 3т, Сани Жекова - сноуборд - 2т, Майкъл Иванов - мотоциклетизъм- 1т ; Отбор: ансамбъл художественагимнастика - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване

Калин Караиванов - в.Новинар

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Елис Гури - борба - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Владимир Зографски - ски скокове - 4т, ТервелПулев - бокс - 3т, Красимир Анев - биатлон - 2т, Христомир Христов - културизъм- 1т ;

Отбор:Ансамбъл-жени - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване

Камен Алипиев - БНТ

Спортист: ДимитърБербатов - футбол - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Петър Стойчев - плуване -8т, Елис Гури - борба - 7т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 6т, СтанкаЗлатева - борба - 5т, Александра Жекова - сноуборд - 4т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 3т, Матей Казийски - волейбол - 2т, Григор Димитров - тенис на корт- 1т ;

Отбор: националенансамбъл - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Камен Дамянов -Sportal.bg

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т, РосенДимитров - самбо - 7т, Марко Косев - самбо - 6т, Силвия Митева - художественагимнастика - 5т, Владимир Зографски - Ски скокове - 4т, Петър Стойчев - плуване- 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т,

Константин Паскалев - културизъм - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Константин Ботушаров- в. 24 часа

Спортист: ВладимирЗографски - Ски скокове - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Петър Стойчев -плуване - 8т, Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Цветана Пиронкова - тенис накорт - 6т, Григор Димитров - тенис на корт - 5т, Матей Казийски - волейбол -4т, Станка Златева - борба - 3т, Елис Гури - борба - 2т, Красимир Анев -Биатлон - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Костадин  Андонов - www.sportline.bg

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Радослав Великов - борба - 6т, Росен Димитров - самбо- 5т, Александра Жекова - сноуборд - 4т, Калина Стефанова - самбо - 3т, ИвоАнгелов - борба - 2т, Янислав Герчев - джудо - 1т ;

Отбор: Националенотбор по Волейбол мъже - Волейбол;

Спортист с увреждания:Христо Павлов - борба

Костадин Джорджев -  в. Стандарт

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Константин Паскалев - културизъм - 9т, Елис Гури - борба -8т, Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 6т,Александра Жекова - сноуборд - 5т, Марко Косев - бойно самбо - 4т, ХристоМаринов - борба - 3т, Петър Стойчев - плуване - 2т, Станка Златева - борба - 1т; Отбор: ЦСКА - Волейбол;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Красимир Гълъбов -Sportal.bg

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Мартин Маринков - самбо - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Александра Жекова - сноуборд - 6т, Владимир Зографски- Ски скокове - 5т, Цветана Пиронкова - Тенис - 4т, Екатерина Аврамова -плуване - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т, Радослав Великов - борба -1т ; Отбор: Ансамбъл по художественагимнастика - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Александър Кенанов - Плуване

Красимира Станкова -в. Труд  

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Ансамбъл жени - художествена гимнастика - 7т, Кубрат Пулев - бокс - 6т, ИветЛалова - лека атлетика - 5т, Иво Ангелов - борба - 4т, Ваня Стамболова - лекаатлетика - 3т, Георги Божилов - гребане - 2т, Цветана Пиронкова - тенис - 1т ;

Отбор: Националенотбор мъже - баскетбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Кремена Младенова -Дарик Радио

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Цветана Пиронкова - тенис на корт - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, ВаняСтамболова - лека атлетика - 5т, Александра Жекова - сноуборд - 4т, СилвияМитева - художествена гимнастика - 3т, Петър Стойчев - плуване - 2т,

Радослав Великов - борба - 1т ;

Отбор: ансамбъл-жени - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Кръстина  Иванова - БНР

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Калина Стефанова - самбо - 7т, Марко Косев - самбо - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Радослав Великов - борба - 4т, Владимир Зографски- Ски скокове - 3т, Цвети Пиронкова - тенис на корт - 2т, Ангел Караньотов -мотоциклетизъм - 1т ;

Отбор: Ансанбължени - художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Любомир Серафимов -www.trud.bg

Спортист: ДимитърБербатов - футбол - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Елис Гури - борба - 6т, ЦветанаПиронкова - тенис - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т, Григор Димитров -тенис - 3т, Кубрат Пулев - бокс - 2т, Силвия Митева - художествена гимнастика -1т ;

Отбор: ансамбъл -художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Любомир Тодоров –Racketi.com

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Матей Казийски - волейбол - 7т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 6т, ЕлисГури - борба - 5т, Стефани Стоева - бадминтон - 4т, Ивет Лалова - лека атлетика- 3т, Емил Зографски - ски скок - 2т, Петър Ценков - офроуд - 1т ;

Отбор: Националенотбор - мъже - Волейбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Людмил Христов - в.Меридиан Мач

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Станка Златева - борба - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т, ИветЛалова - лека атлетика - 5т, Константин Паскалев - културизъм - 4т, РадославВеликов - борба - 3т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т,

Ваня Стамболова - лека атлетика - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо

Мара Калчева – в.Стандарт

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, КубратПулев - бокс - 8т, Елис Гури - борба - 7т, Станка Златева - борба - 6т, ИветЛалова - лека атлетика - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т, АлександраЖекова - сноуборд - 3т, Владимир Зографски - Ски скокове - 2т, Емануил Димитров- кик бокс - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Мария Димитрова - в.Стандарт

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев -плуване - 8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Станка Златева - борба - 6т, ИветЛалова - лека атлетика - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т, СилвияМитева - художествена гимнастика - 3т, Тервел Пулев - бокс - 2т,

Антоанета Стефанова - шахмат - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Борислава Ананиева - бадминтон

Мария Календерска -TV7

Спортист:Константин Паскалев - Тути - културизъм - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т,Димитър Бербатов - футбол - 8т, Матей Казийски - волейбол - 7т, Григор Димитров- Тенис на корт - 6т, Силвия Митева - Художествена гимнастика - 5т, СтанкаЗлатева - борба - 4т, Ирена Власова - таекуон-до - 3т, Цветана Пиронкова -Тенис на корт - 2т, Михаил Ганев - борба - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Даниела Тодорова - хвърляне на копие

Мария Петкова - ВТК

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Радослав Великов - борба - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т,Константин Паскалев - културизъм - 5т, Тервел Пулев - бокс - 4т, АлександраЖекова - сноуборд - 3т, Иво Ангелов - борба - 2т, Ваня Стамболова - лекаатлетика - 1т  Отбор: ансамбъл - художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Методи  Манченко - БНТ

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, ансамбъл ансамбъл - художествена гимнастика - 9т, ЕлисГури - борба - 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика -6т, Матей Казийски - волейбол - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т,Кубрат Пулев - бокс - 3т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 2т,Александра Жекова - сноуборд - 1т ;

Отбор: баскетбол -мъже - баскетбол;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Милен  Вълчев – в.  Новинар юг

Спортист: Григор Димитров - тенис накорт - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Станка Златева - борба - 8т, ЕлисГури - борба - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т, Кубрат Пулев -бокс - 5т, Ростислав Петков - силов трибой - 4т, Ивет Лалова - лека атлетика -3т, Диа Евтимова - тенис на корт - 2т, Стефани Стоева - бадминтон - 1т ;

Отбор: България -мъже - волейбол;

Спортист с увреждания:Мустафа Юсеинов - лека атлетика

Мирослав Димитров -БТА

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Ивет Лалова - лека атлетика- 8т, Станка Златева - борба - 7т, Елис Гури - борба - 6т, Владимир Зографски -ски-скок - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т, Цветана Пиронкова - тенис- 3т, Матей Казийски - волейбол - 2т, Антон Ризов - спортна стрелба - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Мирослав Стоев -Dnevnik.bg

Спортист: МатейКазийски - волейбол - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Ансамбъл България -художествена гимнастика - 8т, Станка Златева - борба - 7т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 6т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 5т, Ваня Стамболова -лека атлетика - 4т, Владимир Зографски - Ски скокове - 3т, Димитър Бербатов -футбол - 2т, Петър Ценков - офроуд - 1т ;

Отбор: ЛукойлАкадемик - Баскетбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Михаил Савов -Топспорт.Бг

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Цветана Пиронкова - тенис накорт - 8т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 7т, Петър Стойчев - плуване - 6т,Мария Оряшкова - спортно  самбо - 5т,Стела Енева - лека атлетика - 4т, Мария Златкова - водно спасяване - 3т,Христомир Христов - културизъм - 2т, Владимир Зографски - ски - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Александър Кенанов - Плуване

Михаил Туджарски – в.Меридиан Мач

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Константин Паскалев - културизъм- 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика -6т, Ивет Лалова - лека атлетика - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т,Радослав Великов - борба - 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, ХристомирХристов - културизъм - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо

Надежда Кожухарова –в. Меридиан мач

Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Станка Златева - борба - 7т, Александра Жекова - сноуборд - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, КонстантинПаскалев - културизъм - 3т, Матей Казийски - волейбол - 2т,

Владимир Зографски - Ски скокове - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо

Надежда Кърликова -в. Телеграф

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Петър Стойчев- плуване - 8т, Станка Златева - борба - 7т, Елис Гури - борба - 6т, ИветЛалова - лека атлетика - 5т, Владимир Зографски - Ски скокове - 4т, ДимитърБербатов - футбол - 3т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 2т,

Сани Жекова - сноуборд - 1т ;

Отбор: ансанбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Найден Тодоров - в. 24часа 

Спортист: ЦветанаПиронкова - Тенис - 10т, Ивет Лалова - Лека атлетика - 9т, Станка Златева -Борба - 8т, Елис Гури - Борба - 7т, Кубрат Пулев - Бокс - 6т, Петър Стойчев -Плуване - 5т, Александра Жекова - Сноуборд - 4т, Димитър Бербатов - Футбол -3т, Матей Казийски - Волейбол - 2т, Владимир Зографски - Ски скокове - 1т ;

Отбор: АнсамбълБългария - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - Лека атлетика

Никола Шентов – в. МеридианМач

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т, ИветЛалова - лека атлетика - 7т, Александра Жекова - сноуборд - 6т, ВладимирЗографски - Ски скокове - 5т, Матей Казийски - волейбол - 4т, Григор Димитров -тенис на корт - 3т, Петър Стойчев - плуване - 2т, Константин Паскалев -културизъм - 1т ; Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване

Николай Илиев -bulFoto

Спортист: МатейКазийски - волейбол - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Димитър Бербатов -футбол - 8т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 7т, Цветана Пиронкова -тенис на корт - 6т, Калина Стефанова - самбо - 5т, Владимир Зографски - Скискокове - 4т, Петър Стойчев - плуване - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т,Кубрат Пулев - бокс - 1т ;

Отбор:ансабъл-жени - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Алексанър Кенанов - плуване

Николай Кръстев - в.Труд

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Ивет Лалова - лека атлетика - 9т, Елис Гури - борба -8т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 7т, Силвия Митева - художественагимнастика - 6т, Станка Златева - борба - 5т, Радослав Великов - борба - 4т,Александра Жекова - сноуборд - 3т, Кубрат Пулев - бокс - 2т, Владимир Зографски- ски скок - 1т ; Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Николай Марков -www.BGvolleyball.com

Спортист: МатейКазийски - волейбол - 10т, Цветан Соколов - волейбол - 9т, Петър Стойчев -плуване - 8т, Владимир Зографски - ски скокове - 7т, Станчо Станев - ушу - 6т,Калина Стефанова - самбо - 5т, Ирена Власова - таекуон-до - 4т, ЕмануилДимитров - кик-бокс - 3т, Елис Гури - борба - 2т, Станка Златева - борба - 1т ;

Отбор: ЦСКА Софиямъже - волейбол;

Спортист с увреждания:Алексанър Кенанов - плуване

Николай Николов -Нова телевизия

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Ивет Лалова - лека атлетика - 9т, Владимир Зографски -Ски скокове - 8т, Костадин Паскелев - културизъм - 7т, Цвети Пиронкова - тенисна корт - 6т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 5т, Елис Гури - борба -4т, Станка Златева - борба - 3т, Кубрат Пулев - бокс - 2т,

Ваня Стамболова - лека атлетика - 1т ;

Отбор: ансанбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - копие

Николай  Пашкуров - Sportni.bg

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Силвия Митева - художественагимнастика - 8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика -6т, Ивет Лалова - лека атлетика - 5т, Григор Димитров - тенис на корт - 4т,Цветана Пиронкова - тенис на корт - 3т, Петър Стойчев - Плуване - 2т,Константин Паскалев - Класически културизъм - 1т ;

Отбор: националенотбор - жени - Хокей на лед;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Павел Пенчев -Sportal.bg

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т, ПетърСтойчев - плуване - 7т, Матей Казийски - волейбол - 6т, Владимир Зографски -Ски скокове - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, Ваня Стамболова - лекаатлетика - 3т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т,

Силвия Митева - художествена гимнастика - 1т ;

Отбор: Ансанбължени - художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване

Петко   Павлов - в. Борба

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Калина Стефанова - самбо - 7т, Радослав Великов - борба - 6т, КонстантинПаскалев - културизъм - 5т, Христомир Христов - културизъм - 4т, ГеоргиГайдарджиев - канадска борба - 3т, Силвия Митева - Художествена гимнастика -2т,

Кубрат Пулев - бокс - 1т ;

Отбор: ансамбъл наБългария - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Гергана Баръмова - Бадминтон

Петър Иванов - БНТ

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Михаела Маевска - художествена гимнастика - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика -6т, Матей Казийски - волейбол - 5т, Кубрат Пулев - бокс - 4т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 3т, Цветана Пиронкова - Тенис - 2т,

Иво Ангелов - борба - 1т ;

Отбор: ЦСКА -Волейбол;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Петя   Туджарска - в.  Меридиан Мач 

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Силвия Митева - художествена гимнастика - 7т, Константин Паскалев - културизъм- 6т, Ивет Лалова - лека атлетика - 5т, Александра Жекова - сноуборд - 4т, ВаняСтамболова - лека атлетика - 3т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т,Радослав Великов - борба - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо

Пламен Вълков - в.Стандарт

Спортист:Александра Жекова - сноуборд - 10т, Владимир Зографски - ски скок - 9т,Константин Паскалев - културизъм - 8т, Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, ВаняСтамболова - лека атлетика - 6т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 5т, КубратПулев - бокс - 4т, Елис Гури - борба - 3т, Станка Златева - борба - 2т,

Петър Стойчев - плуване - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Пламен Пиндраков -  в. Меридиан Мач

Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Силвия Митова - Художествена гимнастика - 7т, Константин Паскалев - културизъм- 6т, Ивет Лалова - лека атлетика - 5т, Радослав Великов - борба - 4т,Александра Жекова - сноуборд - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т, МатейКазийски - волейбол - 1т ;

Отбор: ансанмбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо

Преслав Ганев -www.bnews.bg

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Григор Димитров - тенис на корт - 9т,Станка Златева - борба - 8т, Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Елис Гури -борба - 6т, Кубрат Пулев - бокс - 5т, Борислава Ананиева - Бадминтон - 4т,Красимир Костадинов - канадска борба - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика -2т, Майкъл Иванов - мотоциклетизъм - 1т ;

Отбор: Лудогорец -Футбол;

Спортист с увреждания:Михаела Иванова - конен спорт

Радослав Йосифов -www.volleybg.com

Спортист:Национален отбор - художествена гимнастика - 10т, Станка Златева - борба - 9т,Елис Гури - борба - 8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика -6т, Матей Казийски - волейбол - 5т, Силвия Митева - художествена гимнастика -4т, Петър Стойчев - плуване - 3т, Радослав Великов - борба - 2т,

Ваня Стамболова - лека атлетика - 1т ;

Отбор: ЦСКА -Волейбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Радослав Петкашев -www.bgnes.com

Спортист: ИветЛалова - лека атлетика - 10т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 9т, КубратПулев - бокс - 8т, Димитър Бербатов - футбол - 7т, Ваня Стамболова - лекаатлетика - 6т, Григор Димитров - тенис на корт - 5т, Станка Златева - борба -4т, Елис Гури - борба - 3т, Петър Стойчев - плуване - 2т, Тео Петров - лекаатлетика - 1т ; Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Радостин Любомиров -БНТ

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Константин Паскалев - културизъм - 6т, Ивет Лалова -лека атлетика - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т, Ваня Стамболова -лека атлетика - 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Григор Димитров - тенисна корт - 1т ;

Отбор: Националенансамбъл - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Радостин Спасов – в.Монитор

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Цветана Пиронкова - тенис на корт - 7т, Кубрат Пулев - бокс - 6т, ВаняСтамболова - лека атлетика - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, КрасимирАнев - биатлон - 3т, Красимир Костадинов - канадска борба - 2т, Мартин Чой -мотоциклетизъм - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Иван Стоев - лека атлетика

Рая  Иванова - Sportal.bg

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Владимир Зографски - Ски скокове - 7т, Константин Паскалев - културизъм - 6т,Петър Стойчев - Плуване - 5т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 4т,Ваня Стамболова - лека атлетика - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т, РосенДимитров - самбо - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Росен Станчев - ТВ +

Спортист: СилвияМитева - художествена гимнастика - 10т, Станка Златева - борба - 9т, ВаняСтамболова - лека атлетика - 8т, Григор Димитров - тенис на корт - 7т, ИветЛалова - лека атлетика - 6т, Петър Стойчев - плуване - 5т, Елис Гури - борба -4т, Кубрат Пулев - бокс - 3т, Владимир Зографски - Ски скокове - 2т, КрасимирАнев - Биатлон - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Ростислав Чанев -www.bgnes.com

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева- борба - 8т, Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Кубрат Пулев - бокс - 6т,Владимир Зографски - ски скокове - 5т, Григор Димитров - тенис на корт - 4т,Цветана Пиронкова - тенис на корт - 3т, Георги Божилов - гребане - 2т,Александра Жекова - сноуборд - 1т ;

Отбор: Мъжкинационален отбор - Баскетбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Румен Пайташев - БАСЖ

Спортист: Станка Златева- борба - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т, ЦветанаПиронкова - тенис на корт - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, Силвия Митева- Художествена гимнастика - 5т, Мария Оряшкова - самбо - 4т, Григор Димитров -тенис на корт - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т, Екатерина Аврамова -плуване - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Руслан Йорданов -www.CenterSport.org

Спортист: МатейКазийски - волейбол - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Цветана Пиронкова -тенис на корт - 8т, Григор Димитров - тенис на корт - 7т, Петър Стойчев -Плуване - 6т, Христомир Христов - културизъм - 5т, Димитър Бербатов - футбол -4т, Красимир Анев - биатлон - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т,

Кубрат Пулев - бокс - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Сашо  Йовков - БНТ

Спортист: МатейКазийски - волейбол - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, ЦветанаПиронкова - тенис на корт - 5т, Страшимира филипова - волейбол - 4т, АлександраЖекова - сноуборд - 3т, Силвия Митева - художественна гимнастика - 2т, КалоянИванов - баскетбол - 1т ;

Отбор: Националенотбор -мъже - волейбол;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - Лека атлетика

Свилен Кириловски -в. Сега

Спортист: СтанкаЗлатева - Борба - 10т, Петър Стойчев - Плуване - 9т, Елис Гури - Борба - 8т,Матей Казийски - Волейбол - 7т, Ивет Лалова - Лека атлетика - 6т, ЦветанаПиронкова - Тенис - 5т, Кубрат Пулев - Бокс - 4т, Радослав Великов - Борба -3т, Ваня Стамболова - Лека атлетика - 2т, Владимир Зографски - Ски скокове - 1т;

Отбор: Ансамбъл -жени - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Александър Кенанов - Плуване

Слави Борисов – в.Труд

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Ивет Лалова - лека атлетика -8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Иво Ангелов - борба - 6т, Радослав Великов -борба - 5т, Петър Стойчев - плуване - 4т, Григор Димитров - тенис на корт - 3т,Силвия Митева - художествена гимнастика - 2т, Цветана Пиронкова - тенис на корт- 1т ; Отбор: Ансамбъл - Художественагимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Славчо  Илиев - БНТ2

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Ансамбъл жени - Художествена гимнастика - 7т, Георги Гайдарджиев - канадскаборба - 6т, Радослав Великов - борба - 5т, Тервел Пулев - бокс - 4т, ИвоАнгелов - борба - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т, Петър Стойчев - плуване- 1т ;

Отбор: Националенотбор мъже - Баскетбол;

Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване

Снежана Иванова - в.Засада

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 8т, Елис Гури - борба - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т,Цветана Пиронкова - тенис на корт - 5т, Силвия Митева - художествена гимнастика- 4т, Владимир Зографски - ски скокове - 3т, Красимир Анев - биатлон - 2т,Александра Жекова - сноуборд - 1т ;

Отбор: националенансамбъл - художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Станислав Христов –в.  Телеграф

Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, СтанкаЗлатева - борба - 8т, Елис Гури - борба - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т,Ваня Стамболова - лека атлетика - 5т, Владимир Зографски - Ски скокове - 4т,Димитър Бербатов - футбол - 3т, Матей Казийски - волейбол - 2т, Петър Стойчев -плуване - 1т ; Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Стефан Чолаков – в. 24часа

Спортист: МатейКазийски - Волейбол - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Димитър Бербатов -футбол - 8т, Станка Златева - борба - 7т, Елис Гури - борба - 6т, ЦветанаПиронкова - тенис на корт - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, АлександраЖекова - сноуборд - 3т, Владимир Зографски - Ски скокове - 2т, Константин Паскалев- културизъм - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Стойчо Стоицов –в.  Струма

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева - борба - 8т, Петър Стойчев- плуване - 7т, Матей Казийски - волейбол - 6т, Радослав Великов - борба - 5т,Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, ансамбъл ансамбъл - художествена гимнастика -3т, Георги Гайдарджиев - канадска борба - 2т,

Николай Кехайов - таекуон-до - 1т ;

Отбор: националенотбор мъже - баскетбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Стоян  Георгиев – в. Меридиан Мач

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т, ИветЛалова - лека атлетика - 7т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 6т, МатейКазийски - волейбол - 5т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 4т, ПетърСтойчев - плуване - 3т, Владимир Зографски - Ски скокове - 2т,

 Константин Паскалев -културизъм - 1т ;

Отбор: ансанбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване

Стоян Янков - TV7

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Реджеб Али Хан - крикет - 9т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 8т, Станка Златева - борба - 7т, Цветана Пиронкова - тенис на корт -6т, Ансамбъл Ансамбъл - художествена гимнастика - 5т, Елис Гури - борба - 4т,Константин Паскалев - културизъм - 3т, Красимир Анев - биатлон - 2т, ЕкатеринаАврамова - плуване - 1т ;

Отбор: България -крикет;

Спортист с увреждания:Елена Узунова - лека атлетика

Таня Касабова -www.sportal.bg

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Владимир Зографски - Скискокове - 8т, Григор Димитров - Тенис - 7т, Елис Гури - Борба - 6т, Ивет Лалова- лека атлетика - 5т, Цветана Пиронкова - Тенис - 4т, Петър Стойчев - Плуване -3т, Силвия Митева - Художествена гимнастика - 2т,

Константин Паскалев - културизъм - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Татяна Манова – в.  Телеграф

Спортист: КонстантинПаскалев - културизъм - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Станка Златева -борба - 8т, Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Елис Гури - борба - 6т, ВладимирЗографски - Ски скокове - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т,Александра Жекова - сноуборд - 3т, Силвия Митева - Художествена гимнастика -2т, Марина Георгиева - шорттрек - 1т ;

Отбор: Националенансамбъл - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Теодор Борисов – в. Меридианмач

Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Цветана Пиронкова - тенис накорт - 8т, Владимир Зографски - Ски скокове - 7т, Станка Златева - борба - 6т,Петър Цанков - автомобилни спортове - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т,Силвия Митева - художествена гимнастика - 3т, Александра Жекова - сноуборд -2т, Григор Димитров - тенис на корт - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Даниела Тодорова - лека атлетика

Теодор  Черешев - БНР

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Елис Гури - борба - 7т, Даниела Недева и Беренике Фалдум - Кану-каяк - 6т,Радослав Великов - борба - 5т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 4т,Ангел Караньотов - мотоциклетизъм - 3т, Красимир Анев - биатлон - 2т, ЦветанаПиронкова - Тенис - 1т ;

Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Тодор Владимиров -Livesport.bg

Спортист: КубратПулев - Бокс - 10т, Станка Златева - Борба - 9т, Матей Казийски - Волейбол -8т, Константин Паскалев - Културизъм - 7т, Григор Димитров - Тенис на корт -6т, Мартин Маринков - Самбо - 5т, Елис Гури - Борба - 4т, Николай Михайлов -Футбол - 3т, Ивет Лалова - Лека атлетика - 2т, Владимир Зографски - Ски скок -1т ; Отбор: Национален отбор побаскетбол - мъже - Баскетбол;

Спортист с увреждания:Стела Енева - Лека атлетика

Тодор Иванов -Sportmedia.tv

Спортист: ВладимирЗографски - ски скок - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Ансамбъл многобой -художествена гимнастика - 8т, Цветана Пиронкова - Тенис - 7т, Ваня Стамболова -лека атлетика - 6т, Калоян Махлянов - сумо - 5т, Григор Димитров - Тенис - 4т,Димитър Бербатов - футбол - 3т, Станка Златева - борба - 2т,

Петър Стойчев - плуване - 1т ;

Отбор: ЦСКА мъже -Волейбол;

Спортист с увреждания:Михаела Иванова - конна езда

Тодор Кръстев -topsport.bg

Спортист: МатейКазийски - волейбол - 10т, Петър Стойчев - Плуване - 9т, Владимир Зографски -Ски скокове - 8т, Цветана Пиронкова - Тенис - 7т, Даниела Недева - Кану-каяк -6т, Ивет Лалова - лека атлетика - 5т, Виктория Радева - Шахмат - 4т, АлександраЖекова - сноуборд - 3т, Тайбе Юсеин - борба - 2т, Лидия Ненчева - стрелба - 1т; Отбор: Мъжки национален отбор -Волейбол;

Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика

Филип Зуберски - в. 7дни спорт

Спортист: СтанкаЗлатева - Борба - 10т, Кубрат Пулев - Бокс - 9т, Елис Гури - Борба - 8т, ИветЛалова - Лека атлетика - 7т, Ваня Стамболова - Лека атлетика - 6т, ПетърСтойчев - Плуване - 5т, Владимир Зографски - Ски-скокове - 4т, Боян Михайлов -Кану-каяк - 3т, Силвия Митева - Художествена гимнастика - 2т,

 Владимир Вълев -Кик-бокс - 1т ;

Отбор: Българскинационален отбор - Бейзбол;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Филип  Петрунов - www.Livesport.bg

Спортист: КубратПулев - Бокс - 10т, Елис Гури - Борба - 9т, Станка Златева - Борба - 8т,Константин Паскалев - културизъм - 7т, Росен Димитров - Бойно самбо - 6т,Мартин Маринков - Бойно самбо - 5т, Матей Казийски - волейбол - 4т, СилвияМитева - художествена гимнастика - 3т, Христомир Христов - културизъм - 2т,Петър Стойчев - Плуване - 1т ;

Отбор: Националенотбор по волейбол - Волейбол;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Хари Латифян - в.Тема Спорт

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т, ПетърСтойчев - плуване - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, Радослав Великов- борба - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, Силвия Митева - художественагимнастика - 3т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т, Тервел Пулев - бокс -1т ; Отбор: Ансамбъл - художественагимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Христина Колева -www.focus-sport.net

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Ивет Лалова - лека атлетика -8т, Цветана Пиронкова - Тенис - 7т, Петър Стойчев - плуване - 6т, ВаняСтамболова - лека атлетика - 5т, Радослав Великов - борба - 4т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 3т, Росен Димитров - самбо - 2т,

Мария Оряшкова - самбо - 1т ;

Отбор: ансамбъл похудожествена гимнастика - художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Христо Павлов - борба

Христо Евстатиев -Livesport.bg

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Константин Паскалев -културизъм - 8т, Елис Гури - борба - 7т, Силвия Митева - художественагимнастика - 6т, Матей Казийски - волейбол - 5т, Росен Димитров - самбо - 4т,Владимир Зографски - Ски скокове - 3т, Веселин Топалов - шахмат - 2т,

Петър Стойчев - плуване - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Христо Касалийски – в.Стандарт

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Константин Паскалев - културизъм - 9т, Димитър Бербатов -футбол - 8т, Елис Гури - борба - 7т, Мартин Чой - мотоциклетизъм - 6т, ПетърСтойчев - плуване - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т, АлександраЖекова - сноуборд - 3т, Станка Златева - борба - 2т, Марко Косев - бойно самбо- 1т ; Отбор: ЦСКА - волейбол;

Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо

Цветан Илков - в.Стандарт 

Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Константин Паскалев - културизъм - 7т, Александра Жекова - сноуборд - 6т,Цветана Пиронкова - тенис на корт - 5т, Станка Златева - борба - 4т, СилвияМитева - художествена гимнастика - 3т, Росен Димитров - самбо - 2т, Ивет Лалова- лека атлетика - 1т ;

Отбор: ЦСКА -Волейбол;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Явор Евтимов - в. Сега

Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Ивет Лалова - лека атлетика - 9т, Петър Стойчев -плуване - 8т, Елис Гури - борба - 7т, Матей Казийски - волейбол - 6т, ЦветанаПиронкова - тенис на корт - 5т, Антоанета Стефанова - шахмат - 4т, Кубрат Пулев- бокс - 3т, Тервел Пулев - бокс - 2т, Силвия Митева - художествена гимнастика- 1т ; Отбор: Национален ансамбъл -художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика

Яна  Касова - www.BGathletic.com

Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 9т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 8т, Станка Златева - борба - 7т, Радослав Великов - борба - 6т,Тервел Пулев - бокс - 5т, Петър Стойчев - плуване - 4т, Красимир Анев - биатлон- 3т, Матей Казийски - волейбол - 2т, Кубрат Пулев - бокс - 1т ;

Отбор: Ансамбъл -Жени - Художествена гимнастика;

Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика

Може да изтеглите справката в .doc формат от тук